Go to Top

Omdat nabijheid in tijden van afstand heel belangrijk is, staan we klaar voor jou.

De afspraken binnen psychepolis gaan momenteel niet door in de praktijk zelf, maar wel online/telefonisch.

Teleconsultatie vanuit psychepolis zelf is momenteel in uitwerking (operationeel uiterst eind deze week).

Ondertussen is er volgende continuïteit van zorg en gaan de afspraken op deze manier verder:

- Dr Beyaert: contacteert haar ptn telefonisch op dag van afspraak

- Megg: online-consultatie (contact: megg@psychepolis.be)

- Karolien E: online-consultatie (contact: karolien@psychepolis.be)

- Kelly: online-consultatie (contact: elias@psychepolis.be)

- Nanja: online-consultatie (contact: afspraak@psychepolis.be)

- Jonathan: online-consultatie (contact: jonathan@psychepolis.be)

- Elias: online-consultatie (contact: elias@psychepolis.be)

- Peter: online-consultatie (contact: peter@psychepolis.be)

- Annelore: online-consultatie (contact: annelore@psychepolis.be)

- Kimberly: online-consultatie (contact: kimberly@psychepolis.be)

- Lisse: online-consultatie (contact: lisse@psychepolis.be)

- Nathalie: online-consultatie (contact: nathalie@psychepolis.be)

- Sarah: online-consultatie bij dringendheid (contact: sarah@psychepolis.be)

- Veronique: geen online-consultatie maar opvolging via mail (contact: veronique@psychepolis.be)